Hei kõigile! Lubasin uues postituses natukene puudutada seda, kuidas tänasel päeval ehitame äri ja laiendame oma meeskondasid, julgustades ja arendades inimesi. Tänase postituse pühendan Cashflow mängule ja räägin kuidas meie seda kasutame ja milliseid üritusi me korraldame.

Cashflow

Aga mis Cashflow mäng üldse on?

See on lauamäng, mis õpetab kaasahaaraval ja põneval viisil täpselt seda, mida vaja, et saavutada finanatsvabadus. Antud mängu esimene versioon tekkis juba 1996. aastal, aga on pidevalt täiendatud ja ka väga aktuaalne tänases maailmas. See on nagu Monopol aga põhjalikum ja rohkem mõtlemapanev.

Korraldame iga nädal kas Online või Offline ürituse, kus mängime erinevate sõprade, tuttavate, äripartneritega ja uute inimestega Cashflowd. Just seda mängu, et aidata inimesed teekonnale, mis viib nad oma finatsilise kirjaoskuse parandamiseni.

Kuidas Cashflow meie meeskonna ja äriga seotud on?

Teeme ju koostööd Amway ja N21-ga, arendame otsemüügi meeskondasid. Miks mängida inimestega investeerimist õpetavat mängu? Ma vastaks sellele nii, et minu jaoks on N21 ja Amway tööriist/vahend millega pakkuda inimestele konkreetne võimalus alustada oma ettevõtlust ilma suurte riskideta, et viia ellu enda unistused ja eesmärgid. Läbi selle mängu oleme leidnud ühe väljundi, et inimesed panna mõtlema finantsedu peale ja panna neid mõistma, et kõiki nende unistusi on võimalik ellu viia kui nad on nõus tegema tööd, õppima ja panustama ajaliselt ja rahaliselt.

Kui kellelegi teist, kallid lugejad, on jäänud mulje, et õpetame inimestele kuidas pesupulbrit müüa, siis kahjuks või õnneks meie meeskond sellega ei tegele. Me julgustame ja õpetame inimesi püüdlema oma unistuste ja eesmärkide poole, mitte alla andma ning olema see kes muudab mängu! Me pakume inimestele toetavat ja sõbraliku keskkonda. Paljud täiendavad end ainult isikliku arengu ja looduslike toodetega. Meie keskkonnas on inimesi, kes teavad, et on olemas meie ärimudel, aga mingitel põhjustel parasjagu ei kasuta seda. Ja siis on meil ka mõned inimesed, kes tunnevad, et see tööriist (Amway ja N21) on just see, mida nad soovivad kasutada, et saavutada enda edu. Nende inimestega me töötame ja nõustame väga aktiivselt, et aidata neil kiirelt saavutada nende soovitud eesmärgid. Ei ole vahet kas Cashflow-üritusele tulev inimene on klient, klubi liige või ärile orienteeritud partner, Cashflow ühendab, õpetab ja viib edasi!

Mulle meenub Network TwentyOne looja, Jim Dornani, mõte. Kui inimene otsustab, et see äri pole tema jaoks, siis me ei arva, et ta on imelik või loll vms. Me lihtsalt arvame, et ta on teistsugune kui meie, aga kui me suudame selle inimese panna taas uskuma enda eesmärkidesse ja saame julgustada teda kasvõi natukene selles suunas, et ta hakkab oma unistusi ellu viima, siis meie töö on väga edukalt tehtud.

Cashflow õhtu täies hoos

Kui olen valmis piisavalt paljusid inimesi edule aitama, siis saan ka enda eesmärgid täidetud.

Mulle meeldib Cashflow mängu juures see, et erinevalt näiteks Monopolyist ei ole sinu edu seotud teise inimese ebaeduga. Tänases ühiskonnas on tavalised võit-kaotus olukorrad. Inimesed võidavad kellegi ebaedu arvelt ja tänu sellele tekivad keskkonnad, kus inimesed konkureerivad üksteisega ja üritavad tingimata olla teistest paremad. Cashflowd mängides ütleme alati inimestele, et nad aitaksid üksteist ja räägiksid kuidas midagi käib, et kõik tunneksid, et tähtis ei ole parem olemine, vaid areng ja soov ise paremaks saada.

Meie eesmärk ei ole olla ainukesena edukas, sest mida rohkem inimesi sa aitad edule, seda edukam oled sina ise. Usun, et laiemalt kehtib selline mõte igal pool elus. Väga lihtsalt ja loogiliselt on see mõistetav meie ärimudeli puhul. Cashflow annab hea keskkonna näidata inimestele sellist lähenemisviisi ja julgustada neid seda ka ise praktiseerima. Sa saad olla edukas ainult siis kui sa lood väärtust teistele ja mis võiks olla parem väärtuse loomise viis kui teiste edule aitamine?

Cashflow ja XS

Kuna Cashflow mäng võib minu kogemusel kesta 4-5 tundi, siis osalejad peavad ju kuidagi hoidma oma mõtted värskena. Kõigile osalejatele seose loomiseks meie meeskonnaga on igal üritusel olemas XS Power Drink, mis on Amway kaubamaja toode. Me kõik joome seda! Läbi Cashflow õhtute oleme jõudnud ka paljude XSi klientideni ja meie XS-i isiklikud käibed pole kunagi varem olnud nii suured.

Cashflow õhtutel joodud XS-id

Areng on kõige alus

Lõpetuseks võime öelda, et Cashflow on meie jaoks üks hea viis arendamaks meie meeskonda, loomaks uusi suhteid, samal ajal tuues meie seltskonda uusi inimesi ning panna rohkem inimesi kasutama meie oma enda kaubamaja tooteid. Mina usun, et kui aitan inimestel jõuda sinna, kuhu nemad tahavad jõuda, jõuan ka ise sinna kuhu tahan jõuda.

Aitähh sulle, kallis lugeja! Kui Cashflow mäng tundub sulle huvitav ja tahaksid tulla meiega, kas päriselus või läbi online’i, mängima siis võta ühendust!

Loe minu järgmist postitust siit!

Leave a Reply