Esinemised

Siit lehelt leiad rohkem informatsiooni minu esinemiste kohta

Pärnu Koidula Gümnaasiumis KOKOKO 2019

Käisin esinemas Pärnu Koidula Gümnaasiumis,  Koidula Kooli Konverentsil. Andsin kaks loengut teemal kuidas olla see, kes muudab mängu, kuidas on võimalik juba noorelt alustada oma unistuste ellu viimist ja erineda massist.

N21 lavadel esineminesed

Network 21 on rahvusvaheline liidriõpet korraldav organisatsioon, mis tegutseb 30 riigis ja 25 erinevas keeles. Olen olnud erinevatel seminaridel nii õhtujuhi, online koordinaatori kui ka koolitaja rollis. 

Koolitus Avinurme Gümnaasiumis

Viisin läbi 9-12 klasside õpilastele loengut teemal kuidas olla see, kes muudab mängu. Julgustasin kõiki ja andsin praktilisi ideid kuidas jõuda Kiiresti, Kõrgele ja Kaugele!  

Olin Saku Suurhallis ärikonverentsil üks esinejatest

Esinesin Eesti, Läti, Leedu ja Soome ettevõtjate ees Tallinnas, Saku Suurhallis. Rääkisin sellest, kuidas alustasin noorena ettevõtlusega ning mis imelised asjad tänu sellele on juhtunud.

Kagu-Eesti riigigümnaasiumite suvepäevad

Käisin rääkimas eesmärkide seadmisest ja sellest, kuidas olla asjade algataja. Aitasin gümnaasiumiõpilastel valmistada oma eesmärgitahvleid ja rääkisime, mis on nende tähtsus. Oli praktiline ja huvitav koolitus! 

Koolitus Valga Gümnaasiumis

Käisin 10. ja 11. klassile rääkimas ettevõtlustunni raames sellest, kuidas hakata noorelt “ette võtjaks” ja sealt edasi juba ettevõtjaks. Rääkisime ja arutlesime isikliku arengu raamatute lugemise tähtsuse üle.

Võta minuga ühendust, et saada konkreetne pakkumine!

etEstonian