Kallis lugeja! Olen taas kirjutamas ja jagamas enda mõtteid elust enesest ning Amway äri eripärast. Parimat lugemist!

Oleme teinud vahepeal meeskonnaga palju huvitavat ja olen pidevalt blogi kirjutamist edasi lükanud. Nüüd juhtus aga kaks asja korraga, mis tekitasid olukorra, et istun siin arvuti taga ja kirjutan lõpuks postitust. Esiteks olen viimase nädala olnud lähikontaktsena eneseisolatsioonis ja teiseks toimus meil täna väga inspireeriv Network 21 Connect seminar, mis andis viimase tõuke uue postituse tegemiseks ja mõne mõtte jagamiseks.

Nagu igal mu postitusel, siis selleski proovin teile edasi anda mõne mõtte, mille olen õppinud läbi Amway äri ning seejärel seon selle ära mõne uue huvitava seiklusega, mille oleme parasjagu koos meeskonnaga ette võtnud. Alustaksin ühe mõistulooga, mida olen paljudest raamatutest ja poadcastidelt kuulnud.

Amway äri Cashflow õhtu
Amway äri võib olla ka lõbus. Cashflow õhtu

KÜLLAP PEAB NII MINEMA

Keskajal ühes külas oli kord elanud üks mees oma pojaga. Nad olid tavalised põllumehed, kes ei erinenud ülejäänud külast peaaegu, et mitte millegagi. Ühel päeval juhtus nendega aga suur ime- nende õuele jooksis täiesti juhuslikult suur emahobune. Kogu küla tuli kokku ja rääkis mehele, et küll on temal ikka vedanud ja juhtuks vaid ka nendega nii. Mees vastas aga väga neutraalselt “Küllap pidi nii minema”. Mõne nädala möödudes jooksis hobune ära. Taaskord tuli kogu küla kokku ja hakkas mehele rääkima: “Teil ei vedanud ikka üldse, pidi see hobune üldse tulema ja lootust tekitama.. Jumal tänatud, et meiega nii ei juhtunud.” Mees vastas aga väga neutraalselt “Küllap pidi nii minema”.

Mõne päeva möödudes tuli hobune tagasi koos kolme suure isahobusega, kes kõik olid emahobusest huvitatud. Kogu küla tuli taas kokku ja nad rääkisid mehele kui palju tal ikka vedanud on ja, et nad kõik tahaksid olla tema nahas. Mees vastas väga neutraalselt “Küllap pidi nii minema”. Mehe poeg hakkas taltsutama metsikuid isahobuseid ning seda tehes murdis üks hobune poisi jalaluu. Kogu küla tuli taas kokku ja rääkis mehele kuidas nad talle kaasa tunnevad ja kuidas neid hobuseid ei oleks üldse pidanud tulema, sest nüüd on mehe pojal jalg katki. Mees vastas “Küllap pidi nii minema”.

Nädal pärast õnnetust andis kohalik valitseja teada, et kõik noored mehed peavad sõjaväkke minema ja kuulutas välja mobilisatsiooni, sest sõda oli alanud. Ainuke noormees, kes ei pidanud minema oli mehe poeg, sest ta oli murdnud jalaluu. Kogu küla tuli taas kokku ning taas räägiti sellest kui palju ikka mehel veab.. Mees vastas, et küllap peab nii minema..

Amway äri seos selle looga

See lugu on andnud mulle suhtumise ja mõtlemise, mida olen jaganud oma äripartneritega, lähedastega ja inimestega, kes on palunud minult kas nõustamist või abi. Tihtipeale juhtub meie eludes asju, mis pole meie kontrolli all aga mõjutavad suurelt meie praeguses hetkes tuntavaid emotsioone. Kui mõtlen aga sellele loole suudan praegused emotsioonid unustada ja keskenduda lahendustele ning tulevikule.

Ükskõik kes sa oled, su elus on keegi, keda sa usaldad täielikult ja oled täiesti kindel, et ta toetab sind ükskõik mida sa teed. Mida sa teeksid sel hetkel, kui selline inimene ütleb sulle ei ja üritab tõestada, et kõik su unistused ja eesmärgid on kui üks muinasjutt ning sul pole võimalik neid saavutada. Kui su äripartner, kes on sulle öelnud, et ta ehitab sinuga koos rahvusvahelise äri ning võid talle kindel olla ütleb, et ta loobub? Mida sa teeksid? Kui tellisid kliendile tooteid ja peale seda kui oled enda raha sinna alla pannud teavitab ta, et tal pole siiski raha ja ta ei saa neid tooteid tellida. Mida sa teeksid? Kui tuleb koroona ja pead kõik seni tehtu uuesti õppima? Mida sa teeksid? Kui jääd ise koroonasse, mis sa siis teeksid?

Ma usun, et iga asi juhtub elus põhjusega ja isegi asi, mis tundub täna negatiivne on millegi pärast vajalik ja aitab sul saavutada just selle, mida soovid. Võibolla annab see sulle uut energiat või veelgi kindlama eesmärgi. Minul nii oli. Minul oli see äripartner, kes lubas äri ehitada, aga lõpetas. Mul oli ka see klient, kellele tooted tellisin aga siiski lõpuks ta neid ei soovinud. Võib-olla oli see hea õppetund mitte iseenda raha eest tooteid tellida. Võib-olla tuli koroona just sellepärast, et su äri saaks veelgi suuremaks kasvada ja sa saaksid isiksusena areneda? Minul juhtus ka nii.

Miks see pidi nii juhtuma?

Kui sul on elus oma eesmärk, kuhu suunas liikuda, sa julged unistada ning seada eesmärke, siis kutsu seda kuidas tahad, kas õnneks, jumalaks või kosmiliseks energiaks, aga hakkad tõmbama oma ellu asju, mis viivad sind lähemale su eesmärkidele. Igasugune edu nõuab kasvamist, nii et saad väljakutseid, mis sind kasvatavad ja kui sa isegi kohe ei mõista miks mingi asi pidi juhtuma, siis lõpuks, kui sa oled oma eesmärgi saavutanud, saad aru igast asjast, mis teekonnal sinna juhtus ja miks see vajalik oli. Anna endast parim, ole enda eesmärgis kindel. Vaata, et su eesmärk ei kahjustaks teisi vaid aitaks neid. Sõbrad.. Kõik on võimalik! Minu teekond algas juba mitmeid aastaid tagasi, aga see aina jätkub. Mu eesmärgiks on kõnetada ja inspireerida inimesi üle maailma ja aidata ka neil ehitada omaenda edukad Amway ärid. Selle käigus kasvan ma iga päev!

Kõik kes olete juba tänaseks minuga ja olete võtnud omaks selle visiooni ning olete hakanud püüdma enda unistusi koos minuga, aitäh teile! Samas olete te kõik kampa oodatud ja ma luban, et me ei lõpeta enne kui igaüks meist on oma unistused ja eesmärgid ellu viinud ning aidanud seda teha ka teistel! KIIRELT! KÕRGELE! KAUGELE!

Palun anna mulle tagasisidet blogi osas, siis tean mida ja kui tihti siia postitada. Otseselt ma ju seinaga ei räägi kui siia kirjutan, aga oleks tore kuulda teie mõtteid! Ärge kartke! Aus tagasiside tähendaks mulle väga palju! Järgmise korrani!

Kui sa pole mu eelnevaid postitusi näinud siis klõpsa siia!

Tags: , , , , ,

Leave a Reply