Meeskonna ehitamine läbi erinevate brändide ja lahenduste

Hei sõbrad! Seekordne postitus on natukene teistsugune. Räägin nimelt uuest vahvast ettevõtmisest, mille oleme koos äripartneritega ette võtnud. Oleme loonud erinevad, enda ala ekspertide poolt, juhitavad grupid, kus tahame aidata inimesi erinevate lahendustega ja läbi selle anda midagi tagasi. Tutvustan natuke neid gruppe ja meie visiooni nendega. Proovin need ära siduda mõne vahva seiklusega, mis vahepeal juhtunud ja lõpetada mõne mõttega mis ehk sind kõnetab ja inspireerib. Nii et hakkame aga pihta! Lõikude vahel pildid viimaste nädalate huvitavatelt üritustelt. 

Alustasime erinevate grupp-idega

1. november alustasime 5 grupiga, millega saavad ühineda kõik inimesed. Igat gruppi koordineerib/juhib inimene või inimesed, kes on sellest valdkonnast teadlikud ja aitavad personaalselt neid, keda teema huvitab, et saavutada paremaid tulemusi ja saada uusi kogemusi. Grupp-ides osalemine on tasuta.

Minu läbiviidav grupp

Grupp-ide sisud:

  • HealthPointe ehk kaalulangetus (Koordineerib ja viib läbi Eda Haabu)
  • Tugevdame immuunsussüsteemi (Koordineerib ja viib läbi Jaanika Pettai)
  • Sotsiaalmeedia ja meeskonna ehitamise koolitus brändiga XS (Koordineerivad ja viivad läbi mina ja Kätlin Mariin Rapp). Rohkem infot meie Instagrami lehelt.
  • Funktsionaalne toitumine (Koordineerib ja viib läbi Joan-Martin Astudnev)
  • Ilus kaunis nahk 21 päevaga (Koordineerib ja viib läbi Kai Auger) 
  • Ökoloogiline kodu (Koordineerib ja viib läbi Külliki Hütt)

Mida need grupid lähemalt tähendavad pole isegi nii tähtis, kellel huvi saab kirjutada või läbi sotsiaalmeedia otsida rohkem infot.

Miks ma aga need grupid välja tõin ja miks nendest natukene kirjutada tahan?

Loen praegu uuesti läbi raamatut Simon Sinek “Esmalt Küsi Miks”, kes ei ole lugenud, siis kindlasti soovitan. Simon toob välja, et kõige edukamad inimesed ja ettevõtted on need, kes saavad aru, et kõige tähtsam ei ole mida sa teed või müüd ega isegi kuidas sa seda teed.. vaid Miks sa seda teed. Kui lähtud oma tegemistes oma südames peituvast miks-ist, mis sind motiveerib ja inspireerib, siis kaasad inimesi, kes haakuvad sinu miks-iga.

Me võiksime ju rääkida inimestele kui head meie tooted on või miks need on paremad kui teised, aga ei. See pole see, mida Simon Sinek soovitab, see on see mida meie tundsime, et ei taha teha. Mida me siis teeme? Kuidas need grupid on seotud meie miks-iga? Mulle tulevad meelde mõned legendaarsed laused, mida on näiteks Amway iseenda kohta läbi aegade öelnud. “We don’t sell soup, we promote hope”, ” We are Helping People Live Better, Healtier Lives” jne. Samamoodi ka mina olen algusest peale olnud just inspireeritud sellest, et meil on võimalus pakkuda inimestele lahendusi. Kellele ettevõtlust, kellele keskkonda, kellele tervisliku elustiili jne.

Nii et tulime välja ideega, et koondame iga valdkonna spetsialistid ja pakume inimestele võimalust, et saaksime oma õpitud ja omandatud teadmistega teistel elada just selles valdkonnas paremat elu kus nad tahavad. Kui võtame fookuse endalt ja aitame inimestel saavutada ja leida lahendusi, kasutades meie teadmisi ja tooteid, siis usun, et see aitab päriselt kedagi.

Cashflow lauamänguõhtu äripartneritega

Nõustamine blogi asjus

Ühel nõustamisel sõbrannaga, kes tahab oma blogi lugejaskonda kasvatada, küsisin küsimuse. Kas su eesmärk on leida 10 000 jälgijat oma blogile või su eesmärk on inspireerida ja aidata läbi oma blogi 10 000 inimest? Kas ma ehitan seda äri, et teha karjääri? Ma ehitan seda äri, et inspireerida ja kaasata inimesi, et aidata neil täita ja saavutada enda unistusi, julgustada ja tõestada, et kõik on võimalik ja just nemad võivad seda saavutada. Olgu selleks õige kehakaal, inimeste juhtimine või suur rahvusvaheline äri. 

Nüüd ma küsin sinult: kas sa teed tööd, et teha karjääri? Või sa teed tööd, et inspireerida ja aidata inimesi?

Meeskonnakaaslase tunnustamine


Ilusat uut kuud teile! Kuidas meil täpselt nende grupp-idega hakkab minema ja kuidas aitame inimesi, sellest juba järgmine kord rohkem! 

Loe minu järgmist postitust siit!

Sildid: , ,

Leave a Reply